Autopůjčovna Sixt v Praze

Chcete si půjčit kvalitní a prověřený vůz? Máte zájem splnit si svůj sen a řídit luxusní vozy značky Mercedes, Audi, Chevrolet, Lexus a podobně? Nebo snad potřebujete půjčit vůz na celý víkend za rozumnou cenu? Pak jste u cíle svého pátrání – pomocnou ruku Vám podá autopůjčovna Sixt, držitel prestižního ocenění „Nejlepší autopůjčovna“ s pobočkami v Praze i po celé České republice!

O pobočce Sixtu v Praze:

Pobočka autpůjčovny Sixt v Praze se zaměřuje na pronájem osobních i užitkových vozů, kromě toho si zde můžete půjčit elektroauta. Autopůjčovna Sixt v Praze zároveň poskytuje operativní leasing pro více než 4.000 vozidel v celé České republice.

Sixt také zajišťuje operativní leasing pod značkou SIXT FULL SERVICE LEASING, a to rozsáhlému segmentu zákazníků všech odvětví již od roku 2004. V roce 2009 se jako první mezinárodní autopůjčovna zařadil se svým projektem SIXT green rent mezi první pronajímatele ekologických vozů poháněných stlačeným zemním plynem (CNG).

Za kvalitu služeb, ale i za přístup ke společenské odpovědnosti byl Sixt v posledních letech několikrát oceněn prestižními oceněními jako například Award SIXT 2010 "Nejlepší péče o firemního zákazníka“, Award TTG 2011 "Ocenění pro nejlepší autopůjčovny" nebo ocenění čtenářů Prague Tribune 2011 „Nejlepší autopůjčovna“.

Služby autopůjčovny Sixt:

Automobily, které půjčujeme v autopůjčovně Sixt jsou technicky prověřená a nikdy nepřesáhnou dobu užívání větší než 6 měsíců. Díky tomu Vám můžeme neustále nabízet nejmodernější modely vozů. Právě proto jsou naše služby mezi zákazníky oblíbené. Úroveň našich služeb držíme na vysoké úrovni od počátku našeho působení v České republice a právě to nám zajišťuje vedoucí postavení na trhu.

Další výhody, které nabízí Autopůjčovna Sixt:

Právě tyto služby ještě více posilují naše dobré jméno mezi zákazníky. Vždyť mají jedinečnou příležitost zarezervovat si auto pohodlně přes chytrý telefon a to přes speciálně navrženou a přehlednou mobilní aplikaci. Pokud potřebují rezervovat auto opravdu rychle a bez zdlouhavého papírování, jednoduše se zapojí do našeho bonusového programu a využijí možnost „Rychlý Check in“. Přímo na pobočce pak nečekají ve frontě a vůz je pro ně připravený i v momentě, kdy ho potřebují začít využívat už za 30 minut!

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem, zapojte se do bonusového programu, získejte zcela zdarma Kartu Sixt a jako její držitel si užívejte i další jedinečné výhody, které tato členská kartička přináší! Zjistěte více informací na stránce sixt.cz

 

Sixt Praha