Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary

Pokud jste na dovolené v Karlových Varech, neváhejte a pronajměte si osobní vůz v autopůjčovně Sixt!

S automobilem si totiž užijete všechny krásy, které toto jedinečné město a jeho okolí nabízí. Skupinové zájezdy autobusem mohou být trochu nudné a únavné. Ale když si půjčíte auto, můžete si osobně vybrat přesně to, co Vás zajímá a věnovat tomu tolik času, kolik jen chcete. Nemusíte se ohlížet na ostatní. Navštivte nedaleké hrady, nebo unikátní přírodní rezervaci SOOS. Sixt nabízí široký výběr vozů až po luxusní Mercedes Benz S-třídy. Můžete si vybrat terénní (SUV) vozidlo BMW X5, Mercedes Benz GLK nebo kabriolet E-třídy . Právě toto vozidlo Vám dodá opravdu jedinečný pocit z jízdy.

Pokud ale hledáte levná auta k zapůjčení, nabídneme Vám například VW Golf, Seat Ibiza, nebo dokonce Smart Fortwo Cabrio. U nás vždy najdete auto dle Vašeho výběru, a za ceny, které Vás příjemně překvapí.

Máme "nejmladší" flotilu aut v zemi!

Vozy v autopůjčovně Sixt nejsou straší než 6 měsíců. To znamená, že každého půl roku pro Vás máme nová auta a také nové modely. Právě proto jsou naše služby mezi zákazníky oblíbené. Vědí totiž, že se mohou spolehnout na spoustu nových a technicky kvalitních značek vozidel. Zároveň i na vysokou úroveň našich služeb. Právě to nám zajišťuje vedoucí postavení na trhu.


Pobočka Sixt Karlovy Vary poskytuje nadstandardní úroveň služeb!

V Karlových Varech  si můžete objednat auto s přistavením na letiště přesně na čas.  Auto Vám přistavíme také přímo k hotelu, kde jste ubytovaní.  

Profesionální personál a perfektní služby - to je Autopůjčovna Sixt

Náš profesionální personál přistaví vybraný vůz v předem stanovený čas na Vámi zvolenou adresu. Všechny tyto služby jsou zcela zdarma!

Stačí si vybrat ten správný vůz a rezervovat ho na našich webových stránkách
Rezervovat si auto u nás, je nyní snazší než kdy jindy. S pomocí mobilní aplikace pro iPhone můžete rezervaci uskutečnit během několika vteřin.

Naši klienti velice rádi využívají také náš speciální bonusový program Sixt karet. Vyzkoušejte náš věrnostní program také.

Užijte si spoustu zábavy se Sixt auty! Rezervujte si své auto snů!

Více podrobností najdete na stránce Sixt.cz